Multimedia samochodowe FORS.auto M200 Toyota Avensis (9 inch, silver) 2008-2015

Multimedia samochodowe FORS.auto M200 Toyota Avensis (9 inch, silver) 2008-2015

Model: 2140-M200
1 200 zl
Marki FORS.auto

2+32Gb, 9", Android 12, 8 core, CarPlay, Android auto, 4G LTE

Multimedia samochodowe FORS.auto to nowoczesna, wielofunkcyjna jednostka główna, pełnoprawne centrum multimedialne oparte na systemie operacyjnym Android.

Łatwe podłączenie do samochodu przez magistralę CAN.

Magnetofon można podłączyć do komputera pokładowego. System połączony jest poprzez magistralę CAN, a komputer pokładowy pozwoli na sterowanie urządzeniem. Urządzenie posiada wiele funkcji: wygodny panel sterujący, czujnik otwarcia drzwi, termoregulację i inne.

Magnetofon jest łatwy w obsłudze, ponieważ znajome przyciski na kierownicy ułatwiają korzystanie z urządzenia w podróży.

Nawigacja GPS pozwala wybrać żądaną platformę i mapę. Programy nawigacyjne działają zarówno po podłączeniu do Internetu, jak iw trybie offline. Umożliwiają nawigację w nieznanych obszarach, znajdowanie najlepszej trasy i przeglądanie korków.

Możesz zainstalować program z Play Market.

Sprzęt posiada szybkie łącze, wyświetla obiekty na mapach 3D, umożliwia nawigację za pomocą kompasu, informuje o przebywaniu nad poziomem morza i poprawnie buduje trasę. Dołączona antena GPS pozwala dokładnie i błyskawicznie określić swoją lokalizację.

Funkcja Bluetooth z mikrofonem i możliwością przesyłania informacji o utworze. Możesz synchronizować dane telefonu i zarządzać książką telefoniczną z poziomu wyświetlacza urządzenia, a funkcja Hands Free umożliwia poruszanie się i rozmawianie w drodze.

Obsługa modemów Wi-Fi i 3G/4G.

Magnetofon obsługuje modemy 3G i 4G, a także posiada Wi-Fi. Możesz instalować aplikacje, pracować z nawigacją, przeglądać YouTube i inne multimedia, komunikować się w sieciach społecznościowych. sieci i różne komunikatory. Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi systemu multimedialnego oraz podłączenie zewnętrznych modemów USB pozwalają być zawsze w kontakcie z bliskimi, oglądać ulubione filmy, być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i komunikować się za pośrednictwem wideo.

Nie musisz instalować specjalnych programów ani zmieniać ustawień, aby połączyć się z Internetem. Wystarczy podłączyć modem do portu USB, a połączenie zostanie nawiązane automatycznie. Radio samochodowe można podłączyć do sieci za pomocą smartfona lub przenośnego modemu Wi-Fi.

Kamery przednie i tylne.

Dzięki funkcji połączenia z przednią i tylną kamerą wygodnie będzie zaparkować. Zapewnią dobrą widoczność.

Wsparcie sklepu Google Play.

Radio samochodowe obsługuje Google Play Market. Ta usługa zapewnia szeroki zakres programów, które są codziennie aktualizowane. Będziesz mógł zainstalować potrzebne aplikacje i korzystać z nich tak jak na swoim smartfonie.


GŁÓWNA CHARAKTERYSTYKA
-Modyfikacja M200
-Marka samochodu Toyota
-Model samochodu Avensis
-Rok pojazdu 2008-2015
-System operacyjny Android 12
-Memory RAM+ROM 2+32 Gb
-Ekran 2.5D QLED
-Rozmiar ekranu 9"
-Rozdzielczość ekranu 1280*720
-Wi-Fi TAK
-CarPlay TAK
-Android AUTO TAK
-Procesor FYT9863-8 core
-Internet 4G LTE (karta SiM) TAK
-DSP TAK
-RDS TAK
-Bluetooth 5.0
-Pidtrimka keruvannya na kermi TAK
-Główne funkcje 2+32Gb, 9", Android 12, 8 core, CarPlay, Android auto, 4G LTE
-Gwarancja 12 miesięcy

Napisz opinię

Aby dodać opinię zaloguj się kub zarejestruj